HOUPACÍ PRKNO

9 položek celkem
přírodní prkno
Akce Novinka Tip
2 490 Kč

Naše houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

01
bílé prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše bílé houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

09
červené prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše červené houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

04
hnědé prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše hnědé houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

02
modré prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše houpací prkno modré nebe KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

05
modré prkno 2
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše modré houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

03
oranžové prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše oranžové houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

06
růžové prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše růžové houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

07
zelené prkno
Akce Novinka Tip
2 590 Kč

Naše zelené houpací prkno KANAMI může sloužit jako houpačka, fyzioterapeutická pomůcka, rehabilitační pomocník, domeček na hračky, skluzavka nebo doplněk hodin tělesné výchovy.

08

Bezpečná houpací prkna KANAMI

Houpací prkno KANAMI, které jsme pro vás vyrobili výhradně z českých přírodních materiálů je připraveno k odeslání každému, kdo neztratil chuť se hýbat a tím dělat prospěšnou věc pro své zdraví. Před doručením k vám domů projde výrobek velice důkladnou kontrolou. Jakmile dostanete naše prkno do svých rukou, okamžitě na vás dýchne duch poctivé ruční práce a láska s jakou vše vytváříme. Bonusem k vámi vybranému zboží je tzv. houpací průkaz, který opravňuje vaše dítko stát se ,,profíke,, v houpání na prkně.